משלוחים בחיפה בתקופת הקורונה

בגלל נגיף הקורונה והסגר הנוחכי בחיפה והקריות ובכל מדינת ישראל הקושי להכין כל יום אוכל שונה ולרגש את בני הבית קשה במיוחד בתקופה זו שכולם סגורים לכן אנו ממליצים לכם לנסות לרגש את בני הבית ולהזמין משלוחים של ביגוד והנעלה כדי ליצור ריגוש והרגשה של שינוי, ציוד ספורט יכול לתרום כדי להעביר את הזמן בסבבה וגם להיות בכושר וכמובן ללהזמין משלוחי אוכל.

אז קדימה מתחילים

הזמנת ציוד ספורט ממגה ספורט או דקטלון בביג קרית אתא אנחנו עשינו הזמנה של משקולות ומזרן (אבל המלאים קצת מוגבלים בתקופה זו)

אפשר להתקשר לסניף מגה ספורט בצפון באזורכם ולהזמין מוצרים להאלן רשימת סניפי מגה ספורט בחיפה ולבצע הזמנה טלפונית או באתר מגה ספורט https://megasport.co.il/

ביגוד אפשר מקסטרו רנואר עושים משלוחים מהירים.

אוכל מומלץ עם משלוחים בחיפה מינה טומיי מסעדה אסיאתיית מעולה עם תפריט משלוחים מגוון, מוקפצים, סושי, אוכל הודי וכמובן לילדים אפשר להזמין כמובן את השניצל של מינה טומיי והמנה המומלצת שלנו היא : צ'יקן טיקה  שיפודי פרגית צלויה בתנור אבן, כלכותה ספייס, צ'אטני נענע, יוגורט, בצל כבוש וצ'אפטי. או בומביי באטר צ'יקן  חובה לנסות!!!

מנה מומלצת מינה טומיי חיפה

הזמנה טלפונית 2750 * או באתר מינה טומי https://www.Minna-Tomei.co.il

עוד מסעדה מעולה שעושה משלוחים היא פאט ויני דיינר איטלקי, פאט ויני רשת מסעדות מסעדה איטלקית בחיפה שבדרך קבע אנחנו אוכלים שם אבל כרגע עם הסגר ובגלל הקורונה אנחנו מזמינים משלוחים הזמנה בטלפון או באתר 2730* https://www.fatvinny.com/

פסטה פאט ויני חיפה
פאט ויני דיינר איטלקי
דילוג לתוכן