כמה עולה לפרוץ מנעול תקוע

היי חברים רציתי לספר לכם כמה עלה לי לפרוץ את הדלת שנתקעה ולא נפתחה כדי שלא תשלמו מחיר מופרז על פריצת דלת או הזמנת מנעולן.

אז ככה אתמול בבוקר באתי לצאת לעבודה כמו בכל יום ולפתע אני מגלה שאני לא מצליח לסובב את המפתח הוא כאילו תקוע. ולא מסתובב יש לי שמן  WD40 בבית לקחתי אותו ומלאתי את המנעול בדרך כלל זו בעיה נפוצה ושמן כזה פותר את הבעיה אבל במקרה הזה כנראה שזהמנעול ישן ומשהו נדפק במנגנון הנעילה.

ניסיתי לפרק את המנעול אבל לא היה לי מפתח אלן בגודל המתאים.

חיפשתי בגוגל מנעולן בחיפה והגעתי לאתר אחד התקשרתי למנעולן והוא אמר לי בין 400 -600 שח אמרתי לו שאחזור אליו ניסיתי לחפש  מנעולן בקריות  והגעתי לאתר אחר התקשרתי למנעולן והוא אמר לי  שהוא מגיע תוך רבע לכתובת שלי שאלתי מחיר והוא אמר שזה תלוי במנעול ובסוג הפריצה והוא רוצה לבוא לראות את הצילינדר.

ובנוסף פניתי למנעולן בעכו אבל הוא היה עסוק ואמר לי שיקח לו שעה וחצי להגיע אז ויתרתי

בקיצור הודעתי בעבודה שאני האחר היום ובאמת תוך רבע שעה הגיע הבחור עם ארגז כלים ביד תוך 3 דקות הצילינדר היה בחוץ… זה לא מסובך פשוט לא היה לי את הכלים המתאמים לזה. הוא הציע לי מגוון אפשרויות לרכישת צילינדר חדש בחרתי צילינדר מולטילוק והוא התקין אותו כל הסיפור עלה לי 300 שח וקיבלתי סט של 5 מפתחות.

אז אני רוצה להמליץ על הבחור הנחמד ולתת לכם קישור לאתר של מנעולן בקריות כי קיבלתי שירות מקצועי ובזמן מהיר וכמובן מחיר הוגן של  החלפת צילינדר

זה הקישור https://www.martocklock.com

ובנוסף פניתי למנעולן בעכו שביקש 99 על הביקור והצילנדר לפי בחירה

דילוג לתוכן