גולן טלקום הקפיצו מחירים מעצבן!!!

רוצה לספר לכם על עצמי ועל חברת גולן טלקום.

אני עזבתי את חברת פלאפון הגדולה בשנת 2014 ועשיתי מעשה אמיץ ועברתי לחברה צעירה שרק התחילה גולן טלקום. בהתחלה היו בעיות אבל נתתי צאנס. כמובן שהיה לי את האינטרס לשלם פחות כי באותה תקופה חברות הסלולר שתו לנו את הכסף מהכיסים.

עשיתי מעשה אמיץ ועברתי לגולן טלקום

אז עברתי לגולן בתאריך 21-07-2014 לפי הזמנת הסים באתר שלהם. אישתי חששה לעבור ולכן נשארה בפלאפון ולאחר 3 חודשים הצלחתי להעביר אותה גם (לא היה פשוט איתה) בכל אופן הם השתפרו וסך הכל קיבלתי שירות טוב הכל התנהל מהאתר ולא היה צורך לדבר עם נציגים הם פשוט הכניסו טכנולוגיה במקום לדבר עם נציגים ואהבתי את זה. באותה תקופה עבדתי בחול וטסתי הרבה למזרח אירופה, הפלוס הגדול שהיה בגולן טלקום זה שלא היה צריך לעשות חבילת שיחות למשל במדינות כמו בולגריה ורומניה שלמתי מחיר פיקס של 0.69 אגורות לדקת שיחה נכנסת או שיחה יוצאת ועוד הפעם העניין הזה שלא צריך להפעיל חבילה כל פעם שטסים זה היה השוס בשבילי כי המחיר נמוך ואין צורך לקנות חבילה.

במשך השנים טסתי הרבה והפכתי לשגריר של גולן טלקום ממש סוכן מכירות ללא תשלום, העברתי חברים רבים לחברה הזו כי סך הכל הייתי מרוצה היה להם גם קטעים מעצבנים כמו דקה או חלק ממנה או שנגמרת החבילה אחרי שנה זה קופץ למחיר הגבווה ואתה צריך לשלם מחדש על העברת חבילה. אבל זה בקטנה עוד 50 שח שנתי על מעבר חבילה וכל חברה עושה את זה.

בכל אופן היום ה 30.6.19 נכנסתי לאתר של גולן טלקום כי אני טס השבוע לחופשה משפחתית ובדקתי את התעריף בייון גיליתי שהמחיר לדקת שיחה מאוד גבווה 2.90 ש"ח והודעה 3.5 שח בדקתי חבילות של שיחות וזה עולה 199 שח . עשיתי בדיקה על המדינות שטסתי בעבר וראיתי שגם שם זה אותו מחיר זה קפץ מ 0.69 2.90 שח לדקה פשוט בזיון עליה של מאות אחוזים בלי להודיע ללקוחות בשום צורה.

החלתי לרשום על זה שכולם ידעו ויפנימו אני כנראה שיעבור חברה לאחר 5 שנים שאני עם גולן.

דילוג לתוכן