איך למצוא טכנאי מזגנים מקצועי ואמין

רציתי לשתף אותכם במקרה שקרה לי לפי מספר ימים.

יש לי מזגן בחדר של הילדה שהפסיק לקרר בשיא החום של אוגוסט. אומנם פעם אנחנו גדלנו בלי מזגנים אבל היום זה בלתי אפשרי להישאר בבית ללא מזגן.

הילדה לחצה אלי לקנות מזגן חדש אבל חשבתי שאין צורך הזמנתי טכנאי שמצאתי באיזה אתר שנקרא שיפוצים ובעלי מקצוע הוא הגיע אלי ועשה בדיקה למזגן עלה לגג אמר לי בהתחלה שזה כנראה חוסר בגז ושאל אותי האם למלות גז. אמרתי לו שימלא במידה והוא חושב שזה יפתור את התקלה.

לאחר שהוא היה חצי שעה על הגג הוא בדק את המזגן ועדיין המזגן לא קירר.

הוא אמר לי שכנראה המנוע דפוק וצריך להחליף אותו היה נראה לי מוזר כי הוא כבר עשה את מילוי הגז ולפני זה הוא לא בדק את המנוע. הוא אמר לי שהוא יביא לי מנוע ב 1000 שח. כל הסיפור כבר נראה לי הזוי כי מזגן חדש עולה משהו כזה. אמרתי לו שאני לא מעוניין ושילמתי לו 350 שח עבור הגז שהוא הכניס. הוא התעקש על התשלום כי הוא מילא לי גז. שילמתי לו כי לא רציתי לריב.

נסעתי לחנות של סחר בן שלוש בעכו הוא מוכר מזגנים ורכשתי מזגן חדש של חברת פמלי 1 כוח ב 1250 שח מחיר טוב וביקשתי התקנה מישהו מיקצועי הוא קישר אותי לטכנאי מזגנים בעכו. בחור בשם מחמוד הוא הגיע אלי ואמרתי לו לפרק את המזגן הישן וסיפרתי לו את הסיפור.

הוא ביקש רשות לבדוק את המזגן כמובן שאמרתי בסדר הוא עלה לגג שיחק עם היחידה החיצונית חצי שעה חזר לפנים וגם פירק את היחידה הפנימית והופ המזגן חזר לעבוד. הייתי בשוק.

סה"כ הכבל הפסיק לעבוד,הכבל מספק מתח למנוע ומפעיל את המנוע .הטכנאי מזגנים החליף אותו ב 400 שח והמזגן חזר לעבוד.

את המזגן שרכשתי החזרתי לחנות וקיבלתי את כספי בחזרה לפי החוק של 14 יום.

אז בסופו של דבר יש חשיבות רבה לבעל מקצוע מנוסה ובמקרה שלי למתקין מזגנים מקצועי או יותר נכון טכנאי מזגנים

אז אני רוצה להמליץ על הבחור ולצרף קישור לאתר שלו שמי שמחפש טכנאי מזגנים בקריות או טכנאי מזגנים בעכו יבחר בו כי הוא מקצועי