איך לחסוך בקניית מצבר לרכב

אסביר לכם איך לקנות מצבר לרכב בזול

רכישת מצבר היא רכישה לא זולה, אבל אני אעזור לכם לחסוך כסף

רוב האנשים לא יודעים איך באמת הרכב שאנו נוסעים בוא כל יום ממש עובד ומה קורה מתחת למכסה המנוע, ואנשים רבים המוסכניך אומר להם שעבר 3 שנים והם צריכים להחליף מצבר והם רצים לעשות זאת בלי לבדוק. :

איך לתחזק מצבר של רכב

מצברים אשר מיוצרים היום בשנת 2019 יכולים לעבוד בין שלוש לחמש שנים תלוי במותג/יצרן. אני אסביר איך ניתן  להאריך את חיי המצבר ע"י מספר פעולות פשוטות שיעזרו לשמור על המצבר ולגרום לכך שלא נצטרך להחליף אותו במהירות בכל שנתיים.

חשוב לבדוק את הנוזלים במצבר אחת לחודש שהם לא יורדים מתחת לפס, זאת משום שחוסר בנוזלים במצבר הוא אחד הסיבות המרכזיות לתקלות במצברים.

במידה וחסרים מים במצבר , ניתן להוסיף מים מזוקקים או מים. בנוסף, טעות גדולה שרבים עושים היא במילוי מים לא מזוקקים, פעולה אשר עלולה להרוס לחלוטין את המצבר. בנוסף, חשוב לבצע מעת לעת בדיקה אצל חברה מקצועית כמו לירון מצברים אשר תדע לבצע בדיקות מכניות וחשמליות כך שניתן יהיה לוודא כי אכן המצבר תקין וניתן להמשיך להשתמש בו.

שקונים מצבר חדש

שקונים מצבר חדש , חשוב לבדוק לפני שרוכשים את המצבר מהו סוג המצבר וכמה אמפר הוא צריך לספק לרכב עדיף לראו מהו המצבר הנוכחי וכמה אמפר. לכל רכב יש צריכת אמפר שונה מהשני וחשוב לבצע התאמה מדויקת של המצבר לרכב שלכם. בשוק המצברים קיימים מספר רב מאוד של יצרני מצברים, יש מצברים מיובאים מחול והם לא עומדים במזג האוויר הישראלי לכן חשוב מאוד להקפיד לרכוש מצבר שמתאים למדינת ישראל ולאקלים החם כאן. בגלל זה מומלץ לפנות לחברת שמתעסקת במצברים ומבינה בהם . אם אתם גרים באזור הצפון אתם מוזמנים ליצור קשר עם בוסטר מצברים בעכו. ותקבלו שירות מקצועי ואמין וכמובן מחיר תגידו שהגעתם דרך סיסו ותקבלו עוד 5% הנחה.

להזמנות:

דילוג לתוכן